Zespół

KP

Radca Prawny Katarzyna Plutecka

od urodzenia związana z Katowicami w szczególności z dzielnicą Piotrowice, Ligota i Ochojec. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W roku 2006 rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, kończąc ją uzyskaniem tytułu zawodowego Radca Prawny. Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednych z najbardziej renomowanych śląskich kancelarii m.in. w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Ślązak, Zapiór i Wspólnicy (2006-2010), Kancelarii Prawniczej dr hab. Z.Tobor, M.Mozdżeń w Katowicach (2010-2011), współpracowała z radcami prawnymi, adwokatami oraz syndykami z obszaru GOP.

Od 2010 r. prowadzi własną Kancelarię.

MK

Adwokat Magdalena Kamińska

ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w 2005 roku. Tytuł zawodowy Adwokata uzyskała odbywając aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Od początku kariery zawodowej – początkowo jako prawnik, następnie aplikant adwokacki a obecnie jako adwokat związana z Kancelariami mającymi siedziby w Żorach i Rybniku.

Posiada szerokie doświadczenie w zakresie reprezentowania Klientów przed sądami wszystkich instancji. W roku 2014 otworzyła filię swojej Kancelarii w Katowicach-Piotrowicach.